جزیره گرمسیری چین قطب استارت اپ های خارجی می گردد

جزیره گرمسیری چین قطب استارت اپ های خارجی می گردد آنی تل: چین می خواهد به منظور تقویت جایگاه فناوری در اقتصاد این كشور و مقابله با جنگ تجاری امریكا، اهمیت بیشتری برای استارت اپ های خارجی قائل شود و جزیره هاینان را به قطب فعالیت های آنها مبدل كند.به گزارش آنی تل به نقل از ونچربیت، چین به منظور تداوم رشد و توسعه اقتصادی سیاست آزاد سازی بخش هایی كلیدی از اقتصاد خویش را تداوم بخشیده و انتظار می رود میزان واردات كالا و خدمات توسط این كشور در ۱۵ سال آینده از مرز ۴۰ تریلیون دلار فراتر رود.
از سوی دیگر مقامات چینی به منظور جذب سرمایه های خارجی قصد دارند توسعه فعالیت استارت اپ های خارجی در این كشور را كاملا جدی بگیرند و در همین راستا به دنبال تاسیس یك مجموعه نوآوری در جزیره هانیان هستند.
این جزیره گرمسیری كه در جنوب چین واقع است به هاوایی چین معروف است و پس از گذشت سی سال از تبدیل آن به یك استان مستقل دولت، می خواهد آنرا به مركزی برای فعالیت خلاق ترین افراد و موسسات فناوری دنیا مبدل كند.
در اواخر ماه دسامبر گذشته كنفرانسی سه روزه به منظور معرفی فرصت های سرمایه گذاری در این جزیره در هایكو مركز هانیان برگزار گردید و موسسان ۲۰ استارت اپ مشهور جهان و دهها سرمایه گذار حوزه فناوری از آمریكا، اورپا، استرالیا، هند و غرب آسیا در كنفرانس مذكور شركت كردند.
هانیان یكی از فقیرترین مناطق چین است و دولت این كشور می خواهد با استفاده از ظرفیت های فناوری اطلاعات این منطقه را دگرگون كند. جذب دهها میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی توسط شركت های مشهور آی تی همچون نتایج اجرای طرح مذكور تلقی می گردد.

1397/11/01
13:35:44
5.0 / 5
4959
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی تل در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
anitel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی تل محفوظ است (1395-1403)

آنی تل


فناوری اطلاعات و ارتباطات