مجهز به فناوری شناسایی صورت؛

تصاویر موبایل ال جی جی ۸ تینك فاش شد

تصاویر موبایل ال جی جی ۸ تینك فاش شد به گزارش آنی تل اخیرا تصاویری از موبایل G۸ ThinQ انتشار یافته كه نشان داده است این دستگاه نمایشگری تمام صفحه دارد. شایعات از آن حكایت می كند كه این دستگاه مجهز به فناوری شناسایی صورت و قابلیت واقعیت افزوده است.به گزارش آنی تل به نقل از انگجت، احیانا جانشین موبایل G۷ ThinQ ال جی تا یك هفته دیگر رونمایی شود. ازاین رو تعجبی ندارد از الان تصاویر مختلفی از آن در فضای اینترنت فاش شود.
در همین راستا تعدادی تصویر انتشار یافته كه موبایل G۸ ThinQ را از هر زاویه ای نشان داده است. با عنایت به این تصاویر به نظر می آید موبایل مذكور شباهت بسیار زیادی به نسخه قدیمی دارد. G۸ ThinQ موبایلی با نمایشگر تمام صفحه و بریدگی در قسمت دوربین جلو است. البته به نظر می آید دوربین های پشتی دستگاه هم به صورت افقی قرار گرفته باشند.
در قسمت پایین دستگاه پورت های آن دیده می شود كه شامل یك جك ۳.۵ میلی متری است كه خیلی از تولید كنندگان موبایل آنرا حذف كرده اند.
البته شركت هنوز مشخصات موبایل را اعلام نكرده اما در اوایل ماه جاری میلادی مشخص شد G۸ ThinQ مجهز به فناوری شناسایی صورت و قابلیت های واقعیت افزوده است.
شایعات قبلی حاكی از آن بود كه دستگاه های آتی ال جی از دو نمایشگر پشتیبانی می كنند. اما در تصاویر فاش شده نشانی از این خصوصیت دیده نمی گردد. به هرحال به نظر می آید نمایشگر دوم افزودنی باشد و بخشی از دستگاه موبایل نیست.
طبق یك شایعه دیگر قیمت G۸ ThinQ كمتر از هزار دلار است اما صحت آن مشخص نمی باشد. شركت ال جی پرچمدار بعدی خویش را در یك رویداد مخصوص قبل از كنگره جهانی موبایل رونمایی می نماید.

1397/11/24
15:50:04
5.0 / 5
4523
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی تل در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
anitel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی تل محفوظ است (1395-1402)

آنی تل


فناوری اطلاعات و ارتباطات