برای نخستین بار در ایران؛

بسته های مبتنی بر موقعیت شاتل موبایل پلاس رونمایی گردید

بسته های مبتنی بر موقعیت شاتل موبایل پلاس رونمایی گردید آنی تل: شاتل موبایل اپراتور نسل جدید تلفن همراه از طریق اندازی خدمتی نوآورانه و مقرون به صرفه با نام شاتل موبایل پلاس آگاهی داد.به گزارش آنی تل به نقل از مهر و به نقل از روابط عمومی شاتل موبایل، این اپراتور تلفن همراه كشور با تاكید بر ارزش های سازمانی خود همچون «پاسخگویی به نیازهای مشتركین» و در كنار نمایش راهكارهای منحصر به فردی نظیر سرویس انتقال مانده بسته ی اینترنت به دوره بعد، تعرفه ویژه مصرف آزاد و عرضه تنها تجربه ی حقیقی همگرایی خدمات ثابت و سیار، برای نخستین بار در ایران مبادرت به طراحی و راه اندازی خدمت نوین «شاتل موبایل پلاس» كرد.
بر اساس این گزارش، خدمات شاتل موبایل پلاس در صدها شهر و برخی مناطق روستایی و جاده های اصلی و فرعی كشور عرضه می شود و كلیه مشتركین سیم كارت های شاتل موبایل می توانند در اولین فاز این طرح از بسته های اینترنت مبتنی بر موقعیت و مقرون به صرفه تر شاتل موبایل پلاس استفاده كنند.
گفتنی است، در این فاز بسته های شاتل موبایل پلاس به صورت بسته های هدیه و بدون هیچ گونه هزینه مضاعفی به همراه بعضی از بسته های افزایشی شاتل موبایل به تمامی مشتركین عرضه می شود. بدین سان كه مشتركین به محض حضور در مناطق تحت پوشش خدمات «شاتل موبایل پلاس» علامت مشخصه «+» را در ادامه نام شبكه Shatel Mobile روی گوشی خود مشاهده می كنند و در تمامی لحظاتی كه عبارت «+Shatel Mobile» بعنوان نام سرویس دهنده خدمات از طرف شبكه ی شاتل روی گوشی مشترك مشاهده شود، امكان استفاده از این خدمات برای وی مهیا است.
لازم به ذكر است مشتركین با بازگشت به وب سایت شاتل موبایل به نشانی www.shatelmobile.ir می توانند آخرین نقشه ی مناطق تحت پوشش شاتل موبایل پلاس و بسته های آنرا مشاهده كنند.
سیم كارت های شاتل موبایل با پیش شماره ۰۹۹۸ و كد ۱ با پوشش سراسری 3G و 4G، بوسیله ۴۰۰ مركز اختصاصی خدمات شاتل و بیشتر از هزار نمایندگی مجاز فروش و خدمات سپس فروش در سراسر كشور، سامانه فروش آنلاین شاتل موبایل به نشانی http: //shop.shatelmobile.ir و سامانه فروش تلفنی شاتل موبایل به شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ با قابلیت انتخاب شماره و طرح تعرفه اختصاصی به متقاضیان عرضه می شود.

1397/12/26
14:19:54
5.0 / 5
4460
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی تل در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
anitel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی تل محفوظ است (1395-1403)

آنی تل


فناوری اطلاعات و ارتباطات