كاهش تعداد پیامك های ورودی به اپراتورهای همراه

كاهش تعداد پیامك های ورودی به اپراتورهای همراه آنی تل: تعداد پیامك های ورودی به هر یك از اپراتورهای تلفن همراه از سمت سایر اپراتورها، در سه ماهه ابتدایی سال 1399 به بیش از هفت میلیارد پیامك می رسد كه در مقایسه با آمار هشت میلیاردی سه ماهه گذشته كاهش یافته است.


به گزارش آنی تل به نقل از ایسنا، با ورود شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها، بخش بزرگی از مکالمات و پیام ها به این فضا منتقل شده است. با این وجود، هنوز هم برخی افراد در صورت دسترسی نداشتن به اینترنت و یا به دلیلهای دیگر، برای برقراری ارتباط با دوستان خود، از روش هایی مانند مکالمه و ارسال پیامک استفاده می نمایند.
آمار منتشرشده توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، تعداد پیامک های ارسال شده در هر یک از اپراتورهای تلفن همراه در سه ماهه ابتدایی سال جاری را مشخص کرده است که نشان میدهد در طول این مدت در مجموع بیش از هفت میلیارد و ۲۳۶ میلیون و ۹۵۶ هزار و ۲۹۵ پیامک به اپراتورهای تلفن همراه از سمت سایر اپراتورها، ارسال شده است.
این در حالیست که در سه ماهه چهارم سال ۱۳۹۸، بیش از هشت میلیارد و ۳۴ میلیون و ۶۳۷ هزار پیامک به اپراتورهای تلفن همراه از سمت سایر اپراتورها، ارسال شده بود و آمار سه ماهه ابتدایی سال جاری حاکی از کاهش تعداد پیامک های ورودی به اپراتورهاست.


تعداد پیامک های خروجی از اپراتور ایرانسل به سایر اپراتورها در مجموع بیش از سه میلیارد و ۵۲۰ میلیون و ۷۶۹ هزار عدد و تعداد پیامک های ورودی از سایر اپراتورهای سیار به اپراتور ایرانسل، بیش از سه میلیارد و ۲۲۶ میلیون و ۵۲۸ هزار عدد بوده است. همین طور تعداد پیامک های درون شبکه ای ایرانسل، بیش از چهار میلیارد و ۷۱۹ میلیون و ۸۰۶ هزار عدد بوده است.


تعداد پیامک های خروجی از اپراتور رایتل به سایر اپراتورها در مجموع بیش از ۴۲۶ میلیون و ۸۶۰ هزار عدد و تعداد پیامک های ورودی از سایر اپراتورهای سیار به اپراتور رایتل، بیش از ۳۱۰ میلیون و ۹۰۲ هزار عدد بوده است. همین طور تعداد پیامک های درون شبکه ای رایتل، بیش از ۸۰ میلیون و ۲۸۶ هزار عدد بوده است.


منبع:

1399/05/25
14:09:29
5.0 / 5
1764
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی تل در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
anitel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی تل محفوظ است (1395-1403)

آنی تل


فناوری اطلاعات و ارتباطات